Lifting twarzy bez igły i skalpela - LA SYMETRIE
Baza wiedzy

Lifting twarzy bez igły i skalpela

Obecnie na rynku kosmetologicznym i medycyny estetycznej dostępnych jest wiele urządzeń liftingujących, których działanie jest zróżnicowane. Jedne nie dają żadnych efektów, inne powodują poważne uszkodzenia łącznie z uszkodzeniem nerwów czuciowych. Są jednak technologie posiadające certyfikaty medyczne, których działanie jest kontrolowane i mogę przynieść naprawdę spektakularne efekty i na tych się skupimy.

Z czym zmagamy się najczęściej? Większość z nas odpowie chomiki, wiotka skóra zmarszczki, ale będą też osoby, które wskażą podwójny podbródek, który najbardziej denerwuje nas oglądając zdjęcia z profilu.

Mamy na to kilka rozwiązań.

Jednym z nich jest platforma do zadań specjalnych – Accent Prime, z głowicą PRIME MINISPEED – bazująca na technologii połączonych ultradźwięków zimnych Lamba oraz ciepłych. Dzięki tej konfiguracji możemy selektywnie oddziaływać na komórki tłuszczowe, uszkadzając ich błonę komórkową bez ryzyka uszkodzenia otaczających struktur jak nerwy, obwodowe, skóra czy naczynia krwionośne.

Zatem możemy zupełnie pozbyć się podwójnego podbródka, a na drugi dzień po zabiegu pójść do pracy, bez przyciągania niczyjej uwagi.

EFEKTY ZABIEGU:

Poprawa owalu twarzy
Redukcja podwójnego podbródka
Redukcja „chomików”
TO NIE WSZYSTKO CO MA DO ZAOFEROWANIA TECHNOLOGIA ACCENT PRIME

Po przepracowaniu chomików czy drugiego podbródka można zająć się stymulacją procesów odbudowy skóry.

Zastanawiasz się jak? Odpowiadam – wykorzystując działanie fal radiowych

Accent Prime w La Symetrie Centrum Zdrowia i Urody wyposażony jest w głowicę PRIME UNIFACE – unikatową unipolarną falę radiową wysokiej częstotliwości. Urządzenie to posiada 40,68 MHz częstotliwości, jest to najmocniejsze urządzenie generujące falę radiową na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej. Moc urządzenia pozwala uzyskać spektakularne efekty terapii w bardzo krótkim czasie.

DZIAŁANIE FAL RADIOWYCH:

docierają do skóry właściwej, gdzie stymulują fibroblasty do wytwarzania większej ilości włókien kolagenowych,
powodują również kurczenie się istniejących włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra uzyskuje większą gęstość oraz jędrność.
stymulowane fibroblasty pobudzające proces produkcji kolagenu i elastyny daje efekt redukcji zmarszczek
Wybrana przez CENTRUM ZDROWIA i URODY LA SYMETRIE Fala radiowa daje nam możliwość kontroli penetracji fal radiowych w głąb tkanek, dzięki czemu jesteśmy w stanie w bardzo precyzyjny sposób uzyskać efekty u każdego pacjenta i to wszystko bez uszkodzenia naskórka.

EFEKTY ZABIEGU:

Poprawa owalu twarzy – lifting bez skalpela
Spłycenie zmarszczek
Poprawa napięcia skóry
WSKAZANIEM DO ZABIEGU BĘDĄ:

spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
wiotkość skóry
poprawa owalu twarzy
lepsze odżywienie tkanek
odprężenie mięśni twarzy

ILOŚĆ ZABIEGÓW

1-6 ilość zabiegów jest uzależniona od wyjściowego stanu skóry pacjenta. Natomiast spektakularne efekty liftingu widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabiegi wykonuje się raz w tygodniu.

CZAS TRWANIA
20 – 40 minut

REKONWALESCENCJA
Brak

ZNIECZULENIE:
Brak.

PRZECIWSKAZANIA

  • ciąża i karmienie piersią
  • niewydolność i przewlekłe choroby nerek i wątroby
  • problemy z sercem: przebyty zawał mięśnia sercowego, rozrusznik serca, choroba niedokrwienia
  • zakrzepica
  • implanty w miejscu zabiegu
  • choroby nowotworowe
  • zapalenie skóry

ZALECENIA PO ZABIEGU:

Po zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych możesz od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Zalecanie jest picie dużej ilości wody oraz w przypadku redukcji podwójnego podbródka zbilansowana dieta. Pamiętaj, że w Centrum Zdrrowia i Urody masz także możliwość konsultacji z dietetykiem.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków na twarz nie wymaga od Pacjenta specjalnego przygotowania. Do kliniki przychodzisz w makijażu lub bez jeśli masz ochotę. Na miejscu nasz specjalista przeprowadzi wnikliwy wywiad, aby móc dobrać rozwiązania i parametry idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Procedura zajmuje zazwyczaj do 20 minut. Podczas zabiegu odczuwalne jest bardzo przyjemne ciepło. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny

 

Share