Nasi specjaliści - LA SYMETRIE

Nasi specjaliści

Nasz Zespół tworzony jest przez doświadczonych Specjalistów z różnych dziedzin medycyny jak dermatologia, chirurgia, pediatria, interna, psychologia, fizjoterapia. O Twój wygląd i dobre samopoczucie zadbają również  kosmetolodzy, podolodzy, trycholodzy, spacecjaliści SPA & WELLNESS, dietetyk, stylistki paznokci.   Na codzień współpracujemy ze sobą starając się otoczyć naszych Pacjentów jak najlepszą opieką.

Team Member lek. Inna Lyzohub Dermatolog-Wenerolog-Trycholog
Team Member
lek. Inna Lyzohub
Dermatolog-Wenerolog-Trycholog

Dermatolog z ponad 18-letnim doświadczeniem w dermatologii, wenerologii oraz 5-letnim stażem w zakresie zabiegów medycyny estetycznej.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.
Przeprowadza profesjonalną dermatoskopową ocenę znamion, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry. W celu usunięcia zmian skórnych wykonuje zabiegi kriochirurgii oraz elektrokoagulacji. Jako trycholog specjalizuje się w  leczeniu łysienia u kobiet i mężczyzn.

Członek:
-Ukraińskiego Stowarzyszenia Dermatologiczno- Wenerologicznego,
-Ukraińskiego Towarzystwa Badań nad Włosami,
-Ukraińskiej Akademii Dermatologiczno-Wenerologicznej.

Team Member lek. Michał Pasiński Chirurg Plastyczny, Chirurg Ogólny
Team Member
lek. Michał Pasiński
Chirurg Plastyczny, Chirurg Ogólny

Specjalista chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej i The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS). Wykonuje pełen zakres zabiegów z chirurgii plastycznej, w tym liposukcje, operacje piersi i powłok brzusznych, lipotransfery, plastykę powiek, uszu oraz nosa, plastykę pośladków, korekty blizn, usuwanie znamion. Zajmuje się również medycyną estetyczną oraz laseroterapią. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Praktyki w ramach specjalizacji z chirurgii ogólnej odbył na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie i na Oddziale Chirurgicznym SP ZOZ MSW w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej odbył na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.

Konsultuje w języku polskim, angielskim, portugalskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Team Member lek. Marta Marcinek Lekarz Medycyny Estetycznej
Team Member
lek. Marta Marcinek
Lekarz Medycyny Estetycznej
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.
Ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Obecnie jest zatrudniona w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Oddziale Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej i Chirurgii Onkologicznej.
Podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przywiązuje dużą wagę do postępowania anti-aging, odpowiednio dobranej terapii celem uzyskania naturalnego efektu oraz bezpieczeństwie i indywidualnym podejściem do pacjenta.
Z uwagi na stale rozwijającą się dziedzinę jaką jest medycyna estetyczna regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach teoretycznych i praktycznych. Odbyła liczne szkolenia pod okiem doświadczonych ekspertów dotyczące mezoterapii igłowej, wypełniania ust, wolumetrii, toksyny botulinowej, osocza bogatopłykowego, nici PDO, stymulatorów tkankowych.
Języki obce : niemiecki, angielski, francuski
Team Member Lek.dent. Izabela Bernacik-Chojnoska Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej
Team Member
Lek.dent. Izabela Bernacik-Chojnoska
Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej
Team Member
lek. Anna Kłosowska
Pediatra

LEKARZ SPECJALISTA PEDIATRA,  absolwentka Collegium Medicum UMK. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała specjalizując się na Oddziale Pediatrycznym, odbywając w tym czasie liczne staże kierunkowe w : Szpitalu Klinicznym USD Prokocim; Szpitalu Wojewódzkim im. św. Ludwika w Krakowie; Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Kielcach. Tytuł specjalisty pediatrii uzyskała w 2017r. Bierze czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Od 2010 roku pracuje w Poradni Dziecka Zdrowego i Chorego w Podstawowej Opiece Zdrowotnej oraz dyżuruje w szpitalu na Oddziale Pediatrycznym i  Neonatologicznym.

Jako matka dwójki dzieci doskonale potrafi zrozumieć potrzeby i obawy towarzyszące Rodzicom podczas choroby Dziecka. Empatyczna i ciepła osobowość z indywidualnym podejściem do badania i potrzeb Pacjenta. Wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem oraz pasją, co zostało uhonorowane zdobyciem drugiego miejsca w kategorii lekarz pediatra – Hipokrates 2018.

Team Member lek. Adam Socha Lekarz chorób wewnętrznych
Team Member
lek. Adam Socha
Lekarz chorób wewnętrznych
SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
Członek Towarzystwa Internistów Polskich. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ.
Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Klinice Chorób Wewnętrznych i Oddziale Gastroenterologicznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką, gdzie nadal pracuje.
Ze względu na specyfikę głównego miejsca pracy na co dzień diagnozuje i leczy szerokoprofilową populację, obejmującą głównie pacjentów gastrologicznych, kardiologicznych, nefrologicznych oraz geriatrycznych. Do Jego szczególnych zainteresowań należą: choroby przełyku i żołądka, choroby zapalne jelit, choroby wątroby i dróg żółciowych, diagnostyka chorób nowotworowych, niedokrwistość, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy, przewlekła choroba nerek. W Szpitalu Wojskowym wykonuje samodzielnie badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia).
Dodatkowo od kilku lat pracuje jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Sporadycznie udziela się jako tłumacz, przekładając z języka angielskiego artykuły naukowe dla czasopisma Medycyna Praktyczna - Chirurgia. W przeszłości zdobywał doświadczenie zawodowe dyżurując w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
W codziennej pracy zwraca szczególną uwagę na skuteczną komunikację z pacjentem oraz sumienną analizę każdego przypadku. Biegle posługuje się językiem angielskim. Każdego roku uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych, gastrologii, medycyny ratunkowej oraz intensywnej terapii.
Team Member lek. med. Jolanta Hauer Torakochirurg - Chirurg Ogólny
Team Member
lek. med. Jolanta Hauer
Torakochirurg - Chirurg Ogólny

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny Wydział Lekarski w Zabrzu w 1994 roku. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej i torakochirurgii. Od 2001r. zajmuje się leczeniem raka płuc i chorób śródpiersia. Przez 10 lat pracowała w Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej, Chorób Płuc i Gruźlicy w Zakopanem, a obecnie jest zatrudniona w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym. Jana Pawła II w Oddziale Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej i Chirurgii Onkologicznej.

Od ponad 15 lat specjalizuje się w operacjach związanych z chorobami tarczycy; operacje wola zamostkowego, choroby Gravesa-Basedowa i raka tarczycy, limfadektomii węzłów chłonnych szyjnych. W La Symetrie prowadzi zabiegi z zakresu chirurgii wycinania zmian skórnych oraz chirurgią podologiczną. Zabiegi prowadzone są w znieczuleniu miejscowym.

Team Member mgr Katarzyna Lach-Menet Kosmetolog - Podolog - Trycholog
Team Member
mgr Katarzyna Lach-Menet
Kosmetolog - Podolog - Trycholog

Ukończyła studia na wydziale Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Śląskim. Tytuł Kosmetologa uzyskała na Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Jest pomysłodawcą i założycielem La Symetrie.

Propaguje zachowanie balansu w życiu zawodowym i osobistym. Jej celem było stworzenie miejsca, gdzie można zadbać o zdrowie, wygląd a także właściwą regenerację i samopoczucie. Doświadczony specjalista z zakresu kosmetologii, podologii i trychologii. Posiada bogate doświadczenie oraz liczne certyfikaty potwierdzające jej profesjonalizm i wiedzę w tych dziedzinach.
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, potrafi dopasować odpowiednie zabiegi i produkty. Współpracuje z dermatologiem, chirurgiem i  fizjoterapeutą, dzięki czemu potrafi szeroko spojrzeć na problem i podejść holistycznie do rozwiązania problemu.

Team Member mgr Aleksandra Feluś Manager Placówki - Kosmetolog
Team Member
mgr Aleksandra Feluś
Manager Placówki - Kosmetolog

Ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Jagielońskim w 2018 roku uzyskując tytuł magistra. Odpowiada za sprawne działanie organizacji, służy pomocą i wsparciem, tworząc przyjazną atmosferę.

Z uśmiechem wita każdego Klienta w La Symetrie i odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegów. 

Jeżeli macie Państwo uwagi co do funkcjonowania, bądź specjalne potrzeby, profesjonalizm Aleksandry z całą pewnością pozwoli wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Pasjonatka naturalnej pielęgnacji skóry oraz medycyny regeneracyjnej. 

Team Member mgr Ewelina Szablowska Fizjoterapeuta - Kosmetolog
Team Member
mgr Ewelina Szablowska
Fizjoterapeuta - Kosmetolog

Tytuł magistra zdobyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Ukończyła dziesiątki specjalistycznych kursów. Posiada wieloletnie doświadczenie jako Terapeuta Spa&Wellness. Doskonały Specjalista w wykonywaniu masaży leczniczych, sportowych, rehabilitacyjnych jak również masaży relaksacyjnych. Prowadzi fizjoterapie dysfunkcji ruchowych, stanów pooperacyjnych, przeciążeniowych, terapie stawów żuchwowo-skroniowych i wiele innych. W zakresie modelowania sylwetki pracuje na urządzeniach najnowszych technologii.

Team Member mgr Natalia Szostek Fizjoterapeuta -Diagnosta - Masażysta
Team Member
mgr Natalia Szostek
Fizjoterapeuta -Diagnosta - Masażysta

Absolwentka studiów magisterskich z Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz programu naukowego na Hanze University of Applied Science w Holandii o tematyce Global Health & Quantified Self. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte w pracy w wielu ośrodkach medycznych w Polsce jak i za granicą praca w ośrodku dla niepełnosprawnych w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ciągłej praktyce i systemowi szkoleń jako fizjoterapeutka współpracuje z pacjentami z dziedziny ortopedii, jak i problemami przewlekłych bóli kręgosłupa i stawów obwodowych. Wykorzystuje holistyczne podejście do leczenia łącząc techniki z różnych dziedzin medycyny w celu rozwiązania problemu pacjenta. W codziennym działaniu terapeutycznym stosuje techniki pracy na tkankach miękkich, terapii manualnej jak i fizykoterapii i treningów indywidualnych. Pacjent na wizycie poddawany jest kompleksowemu badaniu fizjoterapeutycznemu, a terapia dobierana jest indywidualnie do potrzeb. W ostatnich latach ukończyła szereg kursów doszkalających z dziedziny fizjoterapii.
W 2017 zdobyła 1 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów.

Team Member Izabela Włodarska Masażysta, Specjalista Spa & Wellness
Team Member
Izabela Włodarska
Masażysta, Specjalista Spa & Wellness

Instruktor Odnowy Biologicznej, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych, Instruktor Fitness, Dyplomowany terapeuta terapii Czaszkowo- krzyżowej Upledgera, Szkoleniowiec.
Od 10 lat holistycznie pracuje z ciałem i twarzą.
Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w ośrodkach rehabilitacyjnych i centrach Spa. Pracując z osobami potrzebującymi, sportowcami, gwiazdami, na najlepszych markach kosmetycznych i najbardziej zaawansowanych technologiach wykształciła umiejętność pracy na najwyższym poziomie.
Praktyk wykonujący różne techniki masażu w tym: gorącymi kamieniami, masaż sportowy, najnowsze technologie Spa, masaż miodem, masaż czekoladą, masaż tkanek głębokich, masaż pałkami bambusowymi, hawajski masaż lomi- lomi, masaż Balijski, Japoński masaż Kobido, masaż Transbukalny, masaż Tajski, masaż kobiet w ciąży oraz rewitalizacja poporodowa, terapia czaszkowo -krzyżowa moduł CST2.

W swojej pracy szczególnie zwraca uwagę na czucie, wyznaczanie I dążenie do celu, odpowiednią pracę z ciałem, dokładność oraz pozytywną atmosferę.

Team Member mgr Paulina Świątek Kosmetolog - Trycholog
Team Member
mgr Paulina Świątek
Kosmetolog - Trycholog
Kosmetolog, Kierownik Recepcji, Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kilkuletnie doświadczenie budowała na szkoleniach, uczestnictwach w sympozjach oraz pracy z Pacjentami. Jej głównym założeniem jest holistyczne podejście do problemu oraz zaangażowanie w cały proces współpracy z lekarzem i Pacjentem. Praca to jej pasja i satysfakcja, że może dzielić się swoją wiedzą z innymi. Specjalizuje się w opracowywaniu terapii łączonych, w tym liftingu bez igły i skalpela oraz modelowaniu sylwetki wykorzystując dostępne technologie zakresu Krioterapii, LPG Alliance Endermology, Accent Price, faki uderzeniowej STORZ. W zakresie pielęgnacji skóry zajmuje się profilaktyką Anti-Aging, niezastąpiona jako wsparcie dla nastolatek i nie tylko, które marzą by nauczyć się właściwie dbać o swoją cerę. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby Pacjenci mogli czuć się bezpiecznie podczas każdego zabiegu.
Team Member
mgr Wiktoria Własińska
Kosmetolog
Team Member
lic Anna Zych
Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Kosmetologią zajmuje się od 7 lat. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń i kursów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Zajmuje się zabiegami na twarz i ciało z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej. Jest zwolenniczką stosowania terapii łączonych, które przynoszą najlepsze i najdłużej utrzymujące się efekty. Indywidualny plan  terapii zabiegowych oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa jest kluczem do sukcesu. Największą satysfakcję zawodową przynosi jej zadowolony klient. 

Team Member mgr Luiza Radecka Podolog - Kosmetolog
Team Member
mgr Luiza Radecka
Podolog - Kosmetolog
Doskonała w swojej profesji Kosmetolog - Podolog, dla której praca jest zarówno zamiłowaniem jak i źródłem ogromnej satysfakcji. Trener, szkoleniowiec i Wykładowca, która nieustanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Absolwentka Wydziału Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego o profilu ogólnoakademickim w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz kulturze fizycznej. Bardzo doświadczony Podolog, pracujący nawet z najbardziej wymagającymi zmianami deformacyjnymi paznokci i stóp.
Team Member Anna Rosół Masażysta - Specjalista Spa & Wellness
Team Member
Anna Rosół
Masażysta - Specjalista Spa & Wellness

Anna Rosół - technik masażysta, podróżniczka. Od 6 lat w zawodzie. Swoje doświadczenie zawodowe zbierała w różnych krajach min. Norwegii, Hiszpanii, Meksyku. Cechuje Ją indywidualne podejście do Pacjenta.

Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, tkanek głębokich, sportowych, leczniczych. Anna posiada bardzo bogate doświadczenie w masażach typu SPA. prowadzi pełną pielęgnację ciała w tym peelingi oraz zabiegi na ciało.

Team Member mgr Eliza Bluj Kosmetolog - Fizjoterapeuta
Team Member
mgr Eliza Bluj
Kosmetolog - Fizjoterapeuta
absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na kierunkach fizjoterapia i kosmetologia. Jej głównym celem jest połączenie obu tych specjalizacji, ponieważ uważa, że holistyczne podejście do pacjenta jest kluczem każdej skutecznej terapii. Specjalizuje się w zabiegach Hi-Tech, pracując na najnowocześniejszych technologiach, które pomagają w możliwie jak najbardziej skuteczny sposób pozbyć się takich zmian jak: przebarwienia, oznaki starzenia, trądzik, blizny, rozstępy, czy zwyrodnienie podskórnej tkanki tłuszczowej. W swoich pracach dyplomowych poruszała problematykę walki kobiet z cellulitem, co znacznie poszerzyło jej zasób wiedzy oraz kompetencje w tej dziedzinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Ze świetnym rezultatem ukończyła kurs japońskiego masażu twarzy KOBIDO, który uważany jest za jedną z najtrudniejszych technik niechirurgicznego liftingu. Swój wolny czas poświęca rożnego rodzaju aktywnościom fizycznym - jest instruktorem i trenerem pływania. Jest również osobą otwartą, empatyczną i uśmiechniętą.
Team Member mgr Anna Wojtas Psycholog - Psychoterapeuta
Team Member
mgr Anna Wojtas
Psycholog - Psychoterapeuta
Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz czteroletnie szkolenie podyplomowe z zakresu psychoterapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. W ramach doskonalenia zawodowego odbyła  kurs "Psychoterapia Praktyczna" organizowany przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Katedrę Psychoterapii UJ CM oraz liczne kursy i staże w placówkach klinicznych i terapeutycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Szpitala Specjalistycznego im J Babińskiego; w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Poradni Psychologicznej  dla Dzieci i Młodzieży, w Szkole Rodzenia oraz  prowadząc własną praktykę prywatną a także autorskie kursy i szkolenia.
Team Member lic. Katarzyna Stec Recepcjonistka - Kosmetolog
Team Member
lic. Katarzyna Stec
Recepcjonistka - Kosmetolog

Studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.  Zadba o Państwa dobre samopoczucie w La Symetrie, odpowie na nurtujące pytania, doradzi jakiego specjalistę wybrać i poszuka najbardziej dogodnych terminów.

Jej główne zainteresowanie to kosmetyka pielęgnacyjna oraz upiększająca. Lubi poznawać nowe technologie związane z rynkiem kosmetologicznym.  Fascynują ją możliwości spowalniania procesów starzenia, a także poprawa samopoczucia. Stawia przede wszystkim na zdrowe, holistyczne i jednocześnie indywidualne podejście do naszego organizmu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, a także asystując przy zabiegach.

Team Member
mgr inż. Tobiasz Wilk
Dietetyk
Pasjonat dietetyki skupiającej się na kształtowaniu sylwetki oraz profilaktyce zdrowia. Współautor książek o skutecznym programie utraty tłuszczu bez eliminacji ulubionych potraw, deserów, a nawet słodyczy- oczywiście dobranych w odpowiednich proporcjach. Lubi dobrze zjeść w tym słodkości, nie przepadając jednocześnie za aktywnością fizyczną. Opracował skuteczny model redukcji tłuszczu bez znacznych restrykcji żywieniowych oraz niewymagający dużego wysiłku fizycznego. Posiada setki podopiecznych, którzy dzięki jego diecie osiągnęli wymarzoną sylwetkę bez nadmiernego poświęcenia.
Dołącz do naszego zespołu

Zapraszamy do współpracy lekarzy różnych specjalizacji, kosmetologów fizjoterapeutów, stylistki paznokci, podologów, psychoterapeutów. Kontakt recepcja@lasymetrie.pl.