Szkolenia - LA SYMETRIE

KURSY I SZKOLENIA

Doświadczenie ma znaczenie

Zespół naszych Instruktorów to doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, nie tylko trenerzy ale przede wszystkim praktycy, dla których praca jest pasją.

La Symetrie

Centrum Szkoleniowe

Zespół naszych Instruktorów to doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, nie tylko trenerzy ale przede wszystkim praktycy, dla których praca jest pasją.

Szkolenia odbywają się w małych grupach i wysokiej klasy nowoczesnej placówce, dzięki czemu masz możliwość bezpośredniej pracy ze szkoleniowcem, który poświęci Ci odpowiednią ilość uwagi w części praktycznej. Gabinety szkoleniowe wyposażone w klimatyzację i mechaniczną wymianę powietrza, dzięki czemu czas spędzony u nas będzie naprawdę komfortowy dla Ciebie.

Prowadzimy szkolenia dla:

  • Podologów
  • Masażystów
  • Fizjoterapeutów
  • Kosmetologów
  • Kosmetyczek
  • osób indywidualnych

Sprawdź listę usług, które mogą być objęte dofinansowaniem.

Stawiając na rozwój wybierz mądrze. Inwestycja w siebie jest bowiem najlepszą rzeczą jaka możesz zrobić dla siebie.

Nasi instruktorzy i trenerzy

mgr Luiza Radecka – Kosmetolog, Podolog, Instruktor, Szkoleniowiec

Izabella Włodarska – Masażysta, Instruktor, Szkoleniowiec

mgr Ewelina Szablowska – Kosmetolog, Fjoterapeuta,  Instruktor – Szkoleniowiec

 mgr Paulina Świątek – Kosmetolog, Trycholog, Szkoleniowiec

mgr Anna Wojtas – Psycholog, Psychoterapeuta, Szkoleniowiec

Monika Matura – Kosmetolog, Trycholog, Szkoleniowiec

Kursy i Szkolenia dla Podologów

Zapraszamy do sprawdzenia tematyki, opisu i terminów szkoleń dla Kosmetologów i Podologów.

Szkolenie prowadzone przez:

mgr Luizę Radecką

Absolwentka Wydziału Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego o profilu ogólnoakademickim w obszarze nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz kulturze fizycznej. Bardzo doświadczony Podolog, pracujący nawet z najbardziej wymagającymi zmianami deformacyjnymi paznokci i stóp.

PODOLOGIA I STOPNIA - TECHNIKI PRACY - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

PODOLOGIA I STOPNIA - POZIOM ROZSZERZONY - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

HIPERKERATOZY W GABINECIE PODOLOGICZNYM - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

SKOJARZONA TERAPIA BRODAWEK WIRUSOWYCH W GABINECIE PODOLOGICZNYM - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

PAZNOKCIE POURAZOWE I ZMIENIONE CHOROBOWO W PRAKTYCE PODOLOGICZNEJ - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

ORTONYKSJA W GABINECIE PODOLOGICZNYM - KLAMRA TYTANOWA - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

Kursy i Szkolenia z zakresu Psychologii dla osób chcących zwiększyć samoświadomość w zakresie radzenia sobie z trudnymi emocjami

Anna Wojtas, psycholog psychoterapeuta

Ukończyła studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2007r. Oraz Czteroletnie Całościowe Szkolenie w Zakresie Psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. W ramach doskonalenia zawodowego ukończyła Kurs Psychoterapii Praktycznej organizowany przez Collegium Medicum UJ oraz liczne staże i kursy w akredytowanych ośrodkach szkoleniowych (katedra psychoterapii UJ, ambulatorium terapii rodzin Oddziału Klinicznego  Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie).

Od 16 lat pracuje w zawodzie psychologa, którego elementem jest przygotowywanie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych na potrzeby szpitala, prowadzenie psychoedukacji z obszaru psychologii zdrowia i zaburzeń psychicznych a w przeszłości także wykładów profilaktycznych dla szkół i warsztatów w szkole rodzenia oraz wykładów w unijnych programach aktywizacji zawodowej i społecznej.

Posiada wiedzę i doświadczenie praktyczne w zakresie psychologii i psychoterapii. Pracuje z klientami indywidualnymi, młodzieżą i rodzinami. W swojej pracy kieruje się zindywidualizowanym podejściem do każdego człowieka opartym na szacunku, empatii i zaufaniu. Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Psychologia Zaburzeń

Zobacz opis i program szkolenia

Kursy i Szkolenia kosmetyczne/kosmetologiczne

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2016 roku aktywnie pracuje zawodowo jako kosmetolog. Swoje doświadczenie z zakresu kosmetyki brwi i rzęs zdobywała uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach ale przede wszystkich na stałej pracy z klientami. Prowadzi planowanie i doradztwo w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji twarzy, owłosionej skóry głowy, brwi i rzęs. Przekazywanie wiedzy oraz swojego doświadczenia to jej cel.

GEOMETRIA I HENNA PUDROWA - SZKOLENIE

Zobacz opis i program szkolenia

Kursy masażu

Masaż jest niezwykle ważną częścią oferty każdego gabinetu kosmetologicznego. Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną tematykę kursów.
Możesz sprawdzić opis szkolenia, program oraz zapisać się na kurs

 

Izabella Włodarska absolwentka Policealnej szkoły masaży. Od 9 lat holistycznie zajmuje się masażem oraz pielęgnacją ciała i twarzy. Specjalizuje się w masażach terapeutycznych, Spa&Wellnes, orientalnych, estetycznych twarzy.

Rrytuał Kobido - Kurs

Zobacz opis i program szkolenia

Terapeuta SPA & Wellness - Kurs masażu: gorącą czekoladą, gorącymi kamieniami, anti- aging twarzy

Zobacz opis i program szkolenia

Celem stworzenia komórki szkoleniowej była nieodparta potrzeba budowy miejsca, w którym warunki lokalowe sprzyjają nauce, uwaga Instruktora/Trenera skupia się na Kursancie, a w najbliższej okolicy znajduje się przystanek komunikacji miejskiej oraz bezpłatny parking.

Z naszych doświadczeń wynika bowiem, że wiele firm szkoleniowych posiada nieodpowiednie warunki lokalowe, w tym brak klimatyzacji, ograniczone możliwości dojazdu komunikacją miejską, brak parkingu, nie wspominając już o zapleczu socjalnym.

Nowoczesny sprzęt pozwala nam na pracę w ergonomicznych warunkach

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas